NO BRAIN RIDERS clothing


Jak to všechno začalo? Jako parta MX riders jsme si v roce 2013 vytvořili vlastní logo NO BRAIN RIDERS. Nechali jsme vyrobit pár triček s naším logem ve třech motivech. A chovali jsme se v nich tak, jak jsme chtěli, dělali jsme si, co jsme chtěli a bylo nám jedno co si o tom myslí lidi okolo. Cílem bylo a je, se bavit a dát dohromady co nejvíc riders. Ať už jezdíš na motorce, kole, skejtu, koloběžce,... a nebo jsi ''pouze'' fanda, tak patříš mezi nás.

V současné době máme od dodavatelů čistý textil a design na něj vytváříme a aplikujeme sami. Každé triko vyrábíme na přání a každý si může své budoucí triko, mikinu, kšiltovku,... doladit do jisté míry sám. Můžete tak na triku mít jméno, startovní číslo, značku stroje na kterém jezdíte nebo jméno svojí bábovky. Fantazii se meze nekladou. Grafiku, která je v nabídce například na tílku, lze samozřejmě natisknout třeba na triko nebo mikinu.

Objednávky: Objednávku proveďte pomocí formuláře pod zbožím na této stránce. Vyplňte kontaktní údaje, do formuláře uveďte druh zboží, velikost, případně co si přejete dotisknout. Objednávkový formulář lze použít pro vznešení vašich případných dotazů.


NBR triko Heft

280Kč

NBR triko FMX 

280Kč

NBR triko Icon

230Kč

NBR triko Flying Brain

230Kč

NBR triko Life is Ride

230Kč

NBR Trucker black

250Kč

NBR Trucker pink

250Kč

NBR mikina

899Kč

Mikina MX

899Kč

Opasek NBR 130cm

249Kč

Tílko Ride Frame black

270Kč

Tílko Ride Frame grey

270Kč

No Brain Riders VAK

199Kč


Objednávkový formulář:

Vytvořte si webové stránky zdarma!